Aspiratoare Cilindrice Fără Sac Boost CX1 Blue Pulse Negru Obsidian
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Aspiratorul cilindric fără sac Boost CX1 de la Miele oferă o putere maximă de aspirare într-un design compact. Cu tehnologia vortex și filtrul Hygiene AirClean, acest aspirator asigură o curățare eficientă și reține cele mai mici particule. Ideal pentru locuințele unde spațiul este limitat.

Mic și puternic: un design compact pentru manevrare ușoară în locuințe în care spațiul este utilizat la maximum.
Aspiratorul Boost CX 1 fără sac de la Miele combină performanța extraordinară cu dimensiunile foarte compacte. Dimensiunea comodă îl face alegerea ideală pentru casele în care spațiul este utilizat la maximum. Poate fi manevrat cu ușurință și depozitat pentru a economisi spațiu. Greutatea redusă îl face, de asemenea, ușor de transportat. Aspirare ușurată!

Stabilitate și direcție: roțile de pe laterale îi păstrează direcția și îl împiedică să se lovească de orice.
Aspiratorul Boost CX 1 fără sac de la Miele își urmează ascultător utilizatorul mulțumită TrackDrive. Roțile de pe părțile laterale ale aparatului îi conferă stabilitate și direcție. Acest lucru protejează atât mobilierul, cât și tocurile ușilor împotriva daunelor. În plus, poate fi manevrat cu ușurință și comoditate – pentru rezultate remarcabile de aspirare fără compromisuri.

Perform puternică de curăț: fluxul de aer ce depășește 100 km/h asigură colect perfectă a murdăriei și prafului.
Tehnologia Vortex produce un debit de curgere enorm, peste 100 km/h. În combinație cu duza etanșă pentru pardoseală și grație debitului aerodinamic, aspiratorul fără sac oferă o performanță de primă clasă a curățării. Astfel, se asigură separarea foarte eficientă a resturilor grosiere de particulele fine de praf. Resturile grosiere ajung în recipientul de praf transparent, iar particulele fine de praf în containerul separat, cu filtru special.

Aspiratorul Boost CX 1 fără sac de la Miele combină performanța extraordinară cu dimensiunile foarte compacte. Dimensiunea comodă îl face alegerea ideală pentru casele în care spațiul este utilizat la maximum. Poate fi manevrat cu ușurință și depozitat pentru a economisi spațiu. Greutatea redusă îl face, de asemenea, ușor de transportat. Aspirare ușurată!

Aspiratorul Boost CX 1 fără sac de la Miele își urmează ascultător utilizatorul mulțumită TrackDrive. Roțile de pe părțile laterale ale aparatului îi conferă stabilitate și direcție. Acest lucru protejează atât mobilierul, cât și tocurile ușilor împotriva daunelor. În plus, poate fi manevrat cu ușurință și comoditate – pentru rezultate remarcabile de aspirare fără compromisuri.

Datorită designului compact, aspiratorul Boost CX 1 fără sac de la Miele va sta singur și în siguranță pe orice scară sau treaptă. Roțile de pe părțile laterale ale aparatului îl împiedică să se rostogolească și asigură siguranța. Aceasta înseamnă că vă puteți „parca“ oricând aspiratorul, dacă aveți nevoie să faceți altceva.

Tehnologia Vortex produce un debit de curgere enorm, peste 100 km/h. În combinație cu duza etanșă pentru pardoseală și grație debitului aerodinamic, aspiratorul fără sac oferă o performanță de primă clasă a curățării. Astfel, se asigură separarea foarte eficientă a resturilor grosiere de particulele fine de praf. Resturile grosiere ajung în recipientul de praf transparent, iar particulele fine de praf în containerul separat, cu filtru special.

Ca parte a angajamentului nostru de a ne îmbunătăți continuu profilul ecologic, ramele pentru filtrul Hygiene AirClean filter sunt fabricate din plastic reciclabil. Versiunile de bază al aspiratorului Boost CX1 Miele sunt prevăzute cu acest filtru pentru o igienă optimă.
| Identificator de model | Boost CX1 Blue Pulse |
| Număr material producător | 12839420 |
| Număr EAN | 4002516900542 |
| Tip construcție | Aspirator fără sac |
| Marcă produs | Boost CX1 |
| Tip motor | PowerLine |
| Tip produs | SNRF3 |
| Culoare | Negru obsidian |
| Tehnologie Vortex | Da |
| Control electronic al puterii de aspirare | buton rotativ cu 4 trepte |
| Rază de acțiune | 10 m |
| Lungimea cablului | 6,5 m |
| Putere | 890 W |
| Volum | 78,0 dB |
| Lățimea | 400 mm |
| Înălțimea | 280 mm |
| Adâncime | 280 mm |
| Greutate | 7,8 kg |
Documente
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.