Aspiratoare Cu Acumulator Duoflex HX1 Albastru Nordic
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Aspiratorul Duoflex HX1 de la Miele oferă o putere de aspirare remarcabilă și o ajustare automată a puterii pentru eficiență maximă. Cu un design compact și o baterie litiu-ion, acest aspirator este ideal pentru curățenia zilnică.

Puternic, ușor și durabil: mulțumită Digital Efficiency Motor cu cea mai nouă tehnologie.
Mereu eficient și puternic: cu cea mai nouă tehnologie a noastră Digital Efficiency Motor, puteți beneficia de aspirare deosebit de puternică cu consum de energie minim. Motorul plăcut de ușor vă va cuceri cu puterea de curățare deosebită – pe toate tipurile de pardoseli.

Bateria litiu-ion cu celulă de înaltă performanță oferă o durată de funcționare de până la 55 minute
Mulțumită bateriei litiu-ion cu șapte celule speciale de înaltă performanță, puteți învinge curățenia de zi cu zi fără efort. Cu PowerUnit în modul solo fără peria electrică, puteți obține o durată de funcționare de până la 55 minute la nivelul MIN. La nivelul MAX, Duoflex HX1 cu peria electrică obține o durată de funcționare de 12 minute pe podele. Perfect pentru suprafețe de până la 60 m².

Pentru curățenie optimă: viteza periei rotative se ajustează automat datorită detectării pardoselii.
Cu tehnologia sa inovatoare, de ultimă oră, peria electrică inteligentă MultiFloor detectează automat tipul de pardoseală și ajustează viteza periei rotative în consecință – pentru putere de aspirare eficientă și cele mai bune rezultate la curățenie indiferent unde vă aflați.

Mereu eficient și puternic: cu cea mai nouă tehnologie a noastră Digital Efficiency Motor, puteți beneficia de aspirare deosebit de puternică cu consum de energie minim. Motorul plăcut de ușor vă va cuceri cu puterea de curățare deosebită – pe toate tipurile de pardoseli.

Cu gama sa extinsă de accesorii și conceptul de configurare flexibilă, puteți adapta Miele Duoflex la aplicația în cauză. Utilizați Duoflex cu peria electrică pentru a curăța pardoseala sau cu PowerUnit și tubul de aspirare pentru a plafoane curate. Puteți utiliza și PowerUnit singur pentru a curăța tapițerii, de exemplu. Cu Duoflex aveți soluția la orice provocare.

Mulțumită bateriei litiu-ion cu șapte celule speciale de înaltă performanță, puteți învinge curățenia de zi cu zi fără efort. Cu PowerUnit în modul solo fără peria electrică, puteți obține o durată de funcționare de până la 55 minute la nivelul MIN. La nivelul MAX, Duoflex HX1 cu peria electrică obține o durată de funcționare de 12 minute pe podele. Perfect pentru suprafețe de până la 60 m².

Mulțumită Click2open, golirea recipientului pentru praf este extrem de simplă. Nu trebuie decât să apăsați un buton și recipientul de va goli prin partea de jos în coșul de gunoi de dedesubt. Procesul este deosebit de igienic pentru că nu intrați în contact cu praful.

Cu tehnologia sa inovatoare, de ultimă oră, peria electrică inteligentă MultiFloor detectează automat tipul de pardoseală și ajustează viteza periei rotative în consecință – pentru putere de aspirare eficientă și cele mai bune rezultate la curățenie indiferent unde vă aflați.

Duoflex HX1 nu este doar deosebit de puternic – arată și bine până la cel mai mic detaliu. Mulțumită designului său modern și plăcut estetic îl puteți lăsa la vedere și integra în locuința dvs. Căutarea unui loc de depozitare pentru aspirator rămâne în trecut. Culorile contemporane și stilate și structura premium de suprafață face aspiratorul vertical fără fir Duoflex HX1 o adevărată piesă de design.
| Identificator de model | Duoflex HX1 |
| Număr material producător | 12377800 |
| Număr EAN | 4002516714774 |
| Tip construcție | Aspiratoare verticale de mână fără cablu |
| Marcă produs | Duoflex HX1 |
| Tip motor | Digital Efficiency Motor |
| Tip produs | SQLL0 |
| Culoare | Albastru nordic |
| Control electronic al puterii de aspirare | Butoane/2 niveluri |
| Tehnologie Vortex | Da |
| Volum sac de praf | 0,3 l |
| Timp de funcționare faza minim PowerUnit solo | 55 min |
| Suprafață de curățare | 60 m² |
| Tip baterie | Li-ion |
| Capacitate nominală a bateriei | 2500 mAh |
| Volum | 79,0 dB |
| Timp de reîncărcare | 210 min |
| Lățimea | 260 mm |
| Înălțimea | 1250 mm |
| Adâncime | 260 mm |
| Greutate | 3,1 kg |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.