Aspiratoare Cu Acumulator Triflex HX2 Alb Lotus
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Aspiratorul Miele Triflex HX2 oferă o flexibilitate excepțională datorită designului său brevetat 3-în-1. Cu o autonomie de până la 60 de minute și un filtru HEPA eficient, acest aspirator este ideal pentru curățenia eficientă a casei tale.

Scop multiplu: PowerUnit-ul este localizat superior pentru flexibilitate maximă la aspirare.
Tot felul de posibilități: fie că aveți nevoie să aspirați sub mobilă joasă sau să curățați praful de pe tavan, cu Triflex HX2 PowerUnit superior aveți flexibilitate maximă. Este foarte ușor să ajungeți cu aspiratorul sub pat sau dulapuri – pentru o casă perfect curată.

Manevrare confortabilă: greutate mică pentru manevrare fără efort.
Perfect pentru suprafețe mari: poziționți PowerUnit în partea inferioară a aspiratorului dvs. Miele Triflex HX2. Aceasta este o metodă foarte confenabilă de a aspira camere sau suprafețe mari – cum ar fi holurile lungi sau sufrageriile spațioase. Design-ul ușor face aspiratorul foarte ușor de ținut. Iar în caz că aveți nevoie să luați o pauză de la aspirat din când în când, este dotat și cu o funcție de menținere vertical.

Practic și rapid: PowerUnit solo este gata de utilizare aproape instantaneu.
Aveți nevoie doar să aspirați niște firmituri de pe canapea sau să scoateți praful din scaunele mașinii? Cu PowerUnit detașabil, nimic nu este mai simplu: se detașază ușor și poate fi folosit independent de tubul de aspirare și Electrobrush. Este mereu pregătit – economisind timp în timp ce curăță eficient.

Bucurați-vă de flexibilitate maximă: unitatea PowerUnit pentru aspiratoarele dumneavoastră Miele Triflex HX1 și HX2 poate fi atașată atât în partea superioară, cât și în cea inferioară. Aceasta permite curățarea ușoară sub mobilierul jos sau aspirarea eficientă a suprafețelor mari. PowerUnit poate fi, de asemenea, utilizată independent: soluția ideală pentru aspirarea rapidă a scaunelor auto sau a canapelei.

Tot felul de posibilități: fie că aveți nevoie să aspirați sub mobilă joasă sau să curățați praful de pe tavan, cu Triflex HX2 PowerUnit superior aveți flexibilitate maximă. Este foarte ușor să ajungeți cu aspiratorul sub pat sau dulapuri – pentru o casă perfect curată.

Perfect pentru suprafețe mari: poziționți PowerUnit în partea inferioară a aspiratorului dvs. Miele Triflex HX2. Aceasta este o metodă foarte confenabilă de a aspira camere sau suprafețe mari – cum ar fi holurile lungi sau sufrageriile spațioase. Design-ul ușor face aspiratorul foarte ușor de ținut. Iar în caz că aveți nevoie să luați o pauză de la aspirat din când în când, este dotat și cu o funcție de menținere vertical.

Aveți nevoie doar să aspirați niște firmituri de pe canapea sau să scoateți praful din scaunele mașinii? Cu PowerUnit detașabil, nimic nu este mai simplu: se detașază ușor și poate fi folosit independent de tubul de aspirare și Electrobrush. Este mereu pregătit – economisind timp în timp ce curăță eficient.

Grație acestui suport de perete, puteți depozita aspiratorul Miele pe perete, inclusivul setul cu trei accesorii. Astfel economisiți spațiu pe care îl puteți utiliza altfel.

Recipientul pentru praf al aspiratorului dvs. Miele Triflex s-a umplut? Dotarea Twist2open vă permie să îl deschideți ușor – cu o singură răsucire. Recipientul se deschide instant și puteți în mod convenabil să aruncați praful în coșul de gunoi.

Cu filtrul pe viață HEPA puteți crea o zonă hipoalergenă în interiorul propriilor dvs. patru pereți. Combinat cu filtrul HEPA , obține o performanță de filtrare de peste pentru a capta și filtra chiar și particule și alergeni microscopici. Acestea sunt îndepărtate din aer. Drept rezultat, cei ce suferă de alergie vor fi mai puțin afectați de polen sau praf.
| Identificator de model | Triflex HX2 |
| Număr material producător | 11789650 |
| Număr EAN | 4002516440185 |
| Tip construcție | Aspiratoare verticale de mână fără cablu |
| Marcă produs | Triflex HX2 |
| Tip produs | SOML0 |
| Culoare | Alb lotus |
| Tehnologie Vortex | Da |
| Perie electrică Multi Floor XXL SEB 430 | Da |
| Control electronic al puterii de aspirare | Comandă glisantă cu 3 niveluri |
| Acumulator Li-Ion de schimb | Da |
| Funcție 3 în 1 | Da |
| ComfortClean | Da |
| Filtru de evacuare | Filtru HEPA pentru o viață întreagă |
| Volum sac de praf | 0,5 l |
| Tip baterie | Li-ion |
| Capacitate nominală a bateriei | 2500 mAh |
| Volum | 77,0 dB |
| Volți | 25,2 V |
| Timp de funcționare faza minim PowerUnit solo | 60 min |
| Timp de funcționare faza minim cu accesorii electronice | 30 min |
| Timp de funcționare faza maxim cu accesorii electronice | 14 min |
| Timp de reîncărcare | 240 min |
| Lățimea | 260 mm |
| Înălțimea | 1297 mm |
| Adâncime | 280 mm |
| Greutate | 3,6 kg |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.