Combina Frigorifica Side-By-Side Incorporabila Liebherr IXRF 4155 Prime BioFresh
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina frigorifica side-by-side incorporabila Liebherr IXRF 4155 Prime BioFresh oferă o capacitate totală de 320 litri, ideală pentru familii mari. Beneficiază de tehnologii avansate precum BioFresh și NoFrost, asigurând prospețimea alimentelor și eficiența energetică.

Salată crocantă sau căpşuni: Cele mai sensibile produse alimentare merită un loc special, pentru a rămâne proaspete: BioFresh-Safes. În „Fructe & legume mereu proaspete“ este temperatura aproape de 0 °C. În combinaţie cu umiditatea aerului predominantă de acolo, datorită închiderii etanşe, fructele şi legumele neambalate se simt deosebit de bine. Nu trebuie să setaţi nimic.

Doriţi să rămână proaspăt pe cât posibil de mult fileul delicat de viţel sau laptele proaspăt? Acest lucru este asigurat de BioFresh-Safes: În „DrySafe“ predomină o temperatură aproape de 0 °C – condiţii ideale de depozitare şi pentru cele mai sensibile produse alimentare. Şi cel mai bine: Totul este setat din fabricaţie perfect pentru folosirea imediată - pentru prospeţime îndelungată.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, mai mult timp pentru alte lucruri – economis...

Aparatul dumneavoastră Liebherr se află în bucătărie – dar dacă doriţi, acesta poate intra oricând pe internet: SmartDeviceBox-ul integrat deschide poarta pentru toate avantajele Smart Home. Cuplaţi simplu, porniţi şi conectaţi aparatul dumneavoastră Liebherr prin WLAN cu reţeaua.

Bucuraţi-vă de un spaţiu interior iluminat optim: LightTower pun produsele alimentare în cea mai bună lumină şi sunt poziţionate, astfel încât frigiderul dumneavoastră umplut să fie iluminat în permanenţă pe o suprafaţă mare. Deoarece LightTower sunt integrate în pereţii laterali, rămâne şi mai mult spaţiu pentru produsele dumneavoastră alimentare.

Aparatul dumneavoastră Liebherr vă va asculta la o atingere: Datorită display-ului Touch & Swipe operaţi frigiderul dumneavoastră intuitiv şi foarte simplu. Selectaţi simplu funcţiile precum „SuperCool“ pe display-ul color prin atingere şi glisare. La fel de uşor reglaţi şi temperatura. Dacă nu operaţi activ display-ul? Vă indică temperatura reală.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Prime |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 34 db |
| Volum total | 320 l |
| GTIN | 4016803115496 |
| Înălțime | 121,3 cm |
| Lățime | 55,9 cm |
| Adâncime | 54,6 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 165 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.