Combina Frigorifica Side-By-Side Incorporabila Liebherr IXRFW 5100 Pure NoFrost
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina frigorifica side-by-side incorporabila Liebherr IXRFW 5100 Pure NoFrost este ideală pentru familii mari sau colecționari de vinuri, oferind un volum generos de 780 l și tehnologie avansată pentru păstrarea alimentelor proaspete și sigure.

Bucurați-vă de cea mai bună vitrină de vinuri, cu sistemul nostru cu două zone. Fiecare zonă poate fi reglată cu precizie între +5 °C și +20 °C, asigurând, într-un singur aparat, o maturizare grațioasă sau o pregătire pentru servire oricând atât pentru vinurile dumneavoastră roșii, cât și pentru cele albe. Această inovație oferă flexibilitate și comoditate, fie că sunteți un colecționar de vinuri.

Dublă protecție. Cu TempProtect Plus, vitrinele noastre de temperare a vinurilor măsoară constant temperatura cu doi senzori. Acest lucru vă oferă dubla asigurare că vinurile vă sunt protejate față de fluctuațiile de temperatură. Acest lucru se datorează faptului că sunteţi alertat de îndată ce unul dintre senzori detectează o schimbare semnificativă a temperaturii.

EasyFresh-Safe garantează prospeţimea pieţei în casa dumneavoastră. Fie că este vorba de fructe neambalate, legume sau fructe: aici se depozitează totul optim. Datorită sigiliului etanş, produsele alimentare ridică umiditatea din Safe. Astfel produsele alimentare rămân proaspete un timp mai lung.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului.

Triplă protecție. Vitrinele de temperare a vinurilor cu ușă din sticlă oferă protecție fără precedent împotriva radiațiilor UV: trei straturi protectoare alcătuite din sticlă fumurie și un strat dublu de metal depus în vid. Cunoscut sub numele Low-E, oferă o protecţie extrem de eficientă a vinului împotriva radiaţiilor solare dăunătoare.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Pure |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 33 db |
| Volum total | 780 l |
| GTIN | 4016803115533 |
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 55,9 cm |
| Adâncime | 54,6 cm |
| Clasă eficiență energetică | G |
| Consum anual de energie | 237 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.