Combina Frigorifica Side-By-Side Liebherr IXRFW 5150
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina frigorifica side-by-side Liebherr IXRFW 5150 este soluția ideală pentru bucătăriile moderne, oferind un volum generos de 768 litri și caracteristici avansate precum BioFresh și NoFrost. Perfectă pentru familii numeroase și pasionații de vinuri.

Bucurați-vă de cea mai bună vitrină de vinuri, cu sistemul nostru cu două zone. Fiecare zonă poate fi reglată cu precizie între +5 °C și +20 °C, asigurând, într-un singur aparat, o maturizare grațioasă sau o pregătire pentru servire oricând atât pentru vinurile dumneavoastră roșii, cât și pentru cele albe. Această inovație oferă flexibilitate și comoditate, fie că sunteți un colecționar de vinuri ...

Salată crocantă sau căpşuni: Cele mai sensibile produse alimentare merită un loc special, pentru a rămâne proaspete: BioFresh-Safes. În „Fructe & legume mereu proaspete“ este temperatura aproape de 0 °C. În combinaţie cu umiditatea aerului predominantă de acolo, datorită închiderii etanşe, fructele şi legumele neambalate se simt deosebit de bine. Nu trebuie să setaţi nimic.

Dublă protecție. Cu TempProtect Plus, vitrinele noastre de temperare a vinurilor măsoară constant temperatura cu doi senzori. Acest lucru vă oferă dubla asigurare că vinurile vă sunt protejate față de fluctuațiile de temperatură. Acest lucru se datorează faptului că sunteţi alertat de îndată ce unul dintre senzori detectează o schimbare semnificativă a temperaturii, permiţându-vă să luaţi măsuri r...

Doriţi să rămână proaspăt pe cât posibil de mult fileul delicat de viţel sau laptele proaspăt? Acest lucru este asigurat de BioFresh-Safes: În „DrySafe“ predomină o temperatură aproape de 0 °C – condiţii ideale de depozitare şi pentru cele mai sensibile produse alimentare. Şi cel mai bine: Totul este setat din fabricaţie perfect pentru folosirea imediată - pentru prospeţime îndelungată.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, mai mult timp pentru alte lucruri – economis...

Triplă protecție. Vitrinele de temperare a vinurilor cu ușă din sticlă oferă protecție fără precedent împotriva radiațiilor UV: trei straturi protectoare alcătuite din sticlă fumurie și un strat dublu de metal depus în vid. Cunoscut sub numele Low-E, oferă o protecţie extrem de eficientă a vinului împotriva radiaţiilor solare dăunătoare.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Prime |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 33 db |
| Volum total | 768 l |
| GTIN | 4016803115717 |
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 55,9 cm |
| Adâncime | 54,6 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 190 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.