Combina Frigorifica Side-By-Side Liebherr IXRWbs 5173
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina Frigorifica Side-by-Side Liebherr IXRWbs 5173 este ideală pentru bucătăriile moderne, oferind un volum generos de 572 litri și tehnologie avansată BioFresh Professional pentru prospețimea alimentelor. Perfectă pentru cei care doresc eficiență și design elegant.

Pentru integrarea în mobilierul de bucătărie fără mâner, ușa din sticlă izolatoare pe toată suprafața, fără mâner, cu noua tehnologie inovatoare TipOpen este soluția perfectă. Ușa din sticlă se deschide cu câțiva centimetri atunci când este atinsă. Dacă ușa nu mai este deschisă după 3 secunde, SoftSystem o închide din nou.

Sertarul BioFresh Professional oferă alimentelor un plus de prospețime pentru o durată de depozitare mai lungă - inclusiv efectul wow: Datorită HydroBreeze, o peliculă de apă rece acoperă fructele și legumele ca un balsam protector. În combinație cu o temperatură de puțin peste 0 °C și o umiditate ridicată, fructele și legumele neambalate se simt ca acasă.

Bucurați-vă de cea mai bună vitrină de vinuri, cu sistemul nostru cu două zone. Fiecare zonă poate fi reglată cu precizie între +5 °C și +20 °C, asigurând, într-un singur aparat, o maturizare grațioasă sau o pregătire pentru servire oricând atât pentru vinurile dumneavoastră roșii, cât și pentru cele albe. Această inovație oferă flexibilitate și comoditate, fie că sunteți un colecționar de vinuri ...

Doriţi să refrigeraţi fructele şi legumele ca profesioniştii? HydroBreeze vă va încânta: Ceaţa rece, împreună cu temperatura din Safe puțin peste 0 °C, oferă produselor alimentare un plus pentru o valabilitate mai lungă. Şi asigură un efect Wow optic. HydroBreeze se activează la fiecare 90 minute pentru 4 secunde şi pentru 8 secunde la deschiderea uşii.

Salată crocantă sau căpşuni: Cele mai sensibile produse alimentare merită un loc special, pentru a rămâne proaspete: BioFresh-Safes. În „Fructe & legume mereu proaspete“ este temperatura aproape de 0 °C. În combinaţie cu umiditatea aerului predominantă de acolo, datorită închiderii etanşe, fructele şi legumele neambalate se simt deosebit de bine. Nu trebuie să setaţi nimic.

Dublă protecție. Cu TempProtect Plus, vitrinele noastre de temperare a vinurilor măsoară constant temperatura cu doi senzori. Acest lucru vă oferă dubla asigurare că vinurile vă sunt protejate față de fluctuațiile de temperatură. Acest lucru se datorează faptului că sunteţi alertat de îndată ce unul dintre senzori detectează o schimbare semnificativă a temperaturii, permiţându-vă să luaţi măsuri r...
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Peak |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 32 db |
| Volum total | 572 l |
| GTIN | 4016803120919 |
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 55,9 cm |
| Adâncime | 54,6 cm |
| Clasă eficiență energetică | G |
| Consum anual de energie | 100 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.