Combina Frigorifica Side By Side Liebherr XRCst 5295
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina Frigorifica Side-by-Side Liebherr XRCst 5295 este ideală pentru familiile care doresc să păstreze alimentele și vinurile la temperaturi optime. Cu un volum total de 689 litri și tehnologia BioFresh, această unitate freestanding oferă performanțe de top și un design modern.

Sertarul BioFresh Professional oferă alimentelor un plus de prospețime pentru o durată de depozitare mai lungă - inclusiv efectul wow: Datorită HydroBreeze, o peliculă de apă rece acoperă fructele și legumele ca un balsam protector. În combinație cu o temperatură de puțin peste 0 °C și o umiditate ridicată, fructele și legumele neambalate se simt ca acasă.

Doriţi să refrigeraţi fructele şi legumele ca profesioniştii? HydroBreeze vă va încânta: Ceaţa rece, împreună cu temperatura din sertar puțin peste 0 °C, oferă produselor alimentare un plus pentru o valabilitate mai lungă. Şi asigură un efect Wow optic. HydroBreeze se activează la fiecare 90 minute pentru 4 secunde şi pentru 8 secunde la deschiderea uşii.

Bucurați-vă de cel mai bun compartiment de vinuri, cu sistemul nostru de temperare cu două zone. Fiecare zonă poate fi reglată cu precizie între +5 °C și +20 °C, asigurând, într-un singur aparat, o maturizare grațioasă sau o pregătire pentru servire oricând atât pentru vinurile dumneavoastră roșii, cât și pentru cele albe. Această inovație oferă flexibilitate și comoditate, fie că sunteți un colecționar sau un iubitor de vinuri.

Salată crocantă sau căpşuni: Cele mai sensibile produse alimentare merită un loc special, pentru a rămâne proaspete: BioFresh-Safes. În „Fructe & legume mereu proaspete“ este temperatura aproape de 0 °C. În combinaţie cu umiditatea aerului predominantă de acolo, datorită închiderii etanşe, fructele şi legumele neambalate se simt deosebit de bine. Nu trebuie să setaţi nimic.

Doriţi să rămână proaspăt pe cât posibil de mult fileul delicat de viţel sau laptele proaspăt? Acest lucru este asigurat de sertarul BioFresh: În sertar „Meat & Dairy“ predomină o temperatură aproape de 0 °C – condiţii ideale de depozitare şi pentru cele mai sensibile produse alimentare. Şi cel mai bine: Totul este setat din fabricaţie perfect pentru folosirea imediată - pentru prospeţime îndelungată.

Dacă nu este păstrat la temperatura potrivită, vinul se poate deteriora și își poate pierde calitatea. Sistemul de control electronic precis asigură menținerea constantă a temperaturii necesare în compartimentul de temperare a vinurilor. Poate fi setat la grade exacte între +5 °C și +20 °C. Temperatura curentă este indicată pe afișaj.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Peak |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 36 db |
| Volum total | 689 l |
| GTIN | 4016803058212 |
| Înălțime | 185,5 cm |
| Lățime | 120,4 cm |
| Adâncime | 67,5 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 190 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.