Combina Frigorifica Side By Side Liebherr XRFSt 5295
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina frigorifica side-by-side Liebherr XRF st 5295 este ideală pentru familii mari, oferind un volum generos de 663 litri. Beneficiază de tehnologii avansate precum BioFresh și NoFrost, asigurând prospețimea alimentelor și eliminând necesitatea decongelării manuale.

Sertarul BioFresh Professional oferă alimentelor un plus de prospețime pentru o durată de depozitare mai lungă - inclusiv efectul wow: Datorită HydroBreeze, o peliculă de apă rece acoperă fructele și legumele ca un balsam protector. În combinație cu o temperatură de puțin peste 0 °C și o umiditate ridicată, fructele și legumele neambalate se simt ca acasă.

Doriţi să refrigeraţi fructele şi legumele ca profesioniştii? HydroBreeze vă va încânta: Ceaţa rece, împreună cu temperatura din sertar puțin peste 0 °C, oferă produselor alimentare un plus pentru o valabilitate mai lungă. Şi asigură un efect Wow optic. HydroBreeze se activează la fiecare 90 minute pentru 4 secunde şi pentru 8 secunde la deschiderea uşii.

Salată crocantă sau căpşuni: Cele mai sensibile produse alimentare merită un loc special, pentru a rămâne proaspete: BioFresh-Safes. În „Fructe & legume mereu proaspete“ este temperatura aproape de 0 °C. În combinaţie cu umiditatea aerului predominantă de acolo, datorită închiderii etanşe, fructele şi legumele neambalate se simt deosebit de bine. Nu trebuie să setaţi nimic.

Doriţi să rămână proaspăt pe cât posibil de mult fileul delicat de viţel sau laptele proaspăt? Acest lucru este asigurat de sertarul BioFresh: În sertar „Meat & Dairy“ predomină o temperatură aproape de 0 °C – condiţii ideale de depozitare şi pentru cele mai sensibile produse alimentare. Şi cel mai bine: Totul este setat din fabricaţie perfect pentru folosirea imediată - pentru prospeţime îndelungată.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, mai mult timp pentru alte lucruri – economisind energie.

O sursă de apă potabilă proaspătă şi rece în bucătăria dumneavoastră: Ce sună ca un basm, este InfinitySpring. Dispozitivul pentru apă permite extragerea apei fără picurare şi asigură apă proaspătă şi rece. Acţionaţi simplu panoul cu carafa sau paharul şi bucuraţi-vă de apă. Astfel economisiţi cumpărarea sticlelor de apă şi acţionaţi durabil.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Peak |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 34 db |
| Volum total | 663 l |
| GTIN | 4016803132196 |
| Înălțime | 185,5 cm |
| Lățime | 120,4 cm |
| Adâncime | 67,5 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 199 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.