Combina Frigorifica Side By Side Liebherr XRFsf 5225 Plus BioFresh NoFrost
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina Frigorifica Side-by-Side Liebherr XRFsf 5225 Plus BioFresh NoFrost este ideală pentru familii mari, oferind un volum total de 659 litri și tehnologie avansată de răcire. Beneficiază de funcții precum BioFresh și NoFrost pentru o prospețime îndelungată și întreținere ușoară.

Salată crocantă sau căpşuni: Cele mai sensibile produse alimentare merită un loc special, pentru a rămâne proaspete: BioFresh-Safes. În „Fructe & legume mereu proaspete“ este temperatura aproape de 0 °C. În combinaţie cu umiditatea aerului predominantă de acolo, datorită închiderii etanşe, fructele şi legumele neambalate se simt deosebit de bine. Nu trebuie să setaţi nimic.

Doriţi să rămână proaspăt pe cât posibil de mult fileul delicat de viţel sau laptele proaspăt? Acest lucru este asigurat de sertarul BioFresh: În sertar „Meat & Dairy“ predomină o temperatură aproape de 0 °C – condiţii ideale de depozitare şi pentru cele mai sensibile produse alimentare. Şi cel mai bine: Totul este setat din fabricaţie perfect pentru folosirea imediată - pentru prospeţime îndelungată.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, mai mult timp pentru alte lucruri – economisind energie.

Doriţi să fiţi echipat pentru viitorul Smart Home? Aparatul dumneavoastră Liebherr vă sprijină cu plăcere: Îl puteţi postechipa cu un SmartDeviceBox, care vă aduce aparatul dumneavoastră Liebherr pe internet. SmartDeviceBox se poate încorpora în câţiva paşi simpli şi vă deschide deja de astăzi întreaga lume a posibilităţilor digitale.

Vă place eleganţa rece a bucătăriei dumneavoastră? Înseamnă că un aparat Liebherr, cu suprafaţa sa SteelFinish, reprezintă alegerea dumneavoastră. Materialul Colaminat cu periaj vertical este foarte asemănător inoxului autentic, robust şi uşor de curăţat. Pereţii laterali vopsiţi argintiu completează perfect un look elegant.

Cu adevărat emoţionant: Prin display-ul tactil operaţi aparatul dumneavoastră Liebherr simplu şi intuitiv. Pe display sunt dispuse sistematizat vizual toate funcţiile. Cu o uşoară atingere selectaţi de exemplu fără efort funcţiile sau verificaţi temperatura actuală a frigiderului dumneavoastră.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH, Memminger Straße 77-79, 88416 Ochsenhausen, Germania |
| Serie | Plus |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 36 db |
| Volum total | 659 l |
| GTIN | 4016803131892 |
| Înălțime | 185,5 cm |
| Lățime | 122,6 cm |
| Adâncime | 67,5 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 199 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.