Combina Frigorifica Teka NFL 345 C E-Inox
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Combina frigorifică Teka NFL 345 C E-Inox este ideală pentru gospodăriile care caută eficiență energetică și performanță superioară. Cu un volum total de 310 litri și tehnologie Full No Frost, acest frigider free-standing oferă spațiu generos și funcționalitate avansată.

Gama noastră de frigidere și congelatoare a fost creată ţinând cont de cele mai exigente cerințe în materie de eficiență energetică. Economisiți bani cu cea mai avansată tehnologie. Mai mult, folosind R 600A, un agent de refrigerare economic, funcţionarea frigiderului dumneavoastră va avea un impact mai mic asupra mediului înconjurător.

Sertarele extractibile transparente cu funcţie de reglare a umidității și a temperaturii au diferite nivele de umiditate: ridicată, ideală pentru alimente proaspete și redusă pentru carne și pește.

Savuraţi aroma autentică de fructe și legume datorită compartimentului VitalCare, cu control al umidității. Bucurați-vă de fructe şi legume şi de toate vitaminele și substanțele nutritive pe care acestea le oferă, de controlul umidității avem grijă noi.

Controlul electronic de la Teka optimizează performanța frigiderelor. Memoria, de exemplu, resetează temperatura selectată în cazul unei pene de curent.
| Producător | Teka |
| Serie | NFL 345 C E-Inox |
| Clasă climatică | N/T |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Volum total | 310 l |
| GTIN | — |
| Înălțime | 188 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Clasă eficiență energetică | E |
| Consum anual | 235 kWh/an |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.