Congelator Incorporabil Liebherr IFNci 3954 Prime NoFrost
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Congelatorul Incorporabil Liebherr IFNci 3954 Prime NoFrost este ideal pentru cei care doresc un aparat de congelare eficient și modern. Cu un volum de 87 litri și tehnologie NoFrost, acest congelator asigură păstrarea alimentelor fără formarea de gheață. Perfect pentru bucătăriile moderne, oferă funcționalități avansate precum SmartDeviceBox și Display Touch & Swipe.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, mai mult timp pentru alte lucruri – economis...

Aparatul dumneavoastră Liebherr se află în bucătărie – dar dacă doriţi, acesta poate intra oricând pe internet: SmartDeviceBox-ul integrat deschide poarta pentru toate avantajele Smart Home. Cuplaţi simplu, porniţi şi conectaţi aparatul dumneavoastră Liebherr prin WLAN cu reţeaua.

Aparatul dumneavoastră Liebherr vă va asculta la o atingere: Datorită display-ului Touch & Swipe operaţi frigiderul dumneavoastră intuitiv şi foarte simplu. Selectaţi simplu funcţiile precum „SuperCool“ pe display-ul color prin atingere şi glisare. La fel de uşor reglaţi şi temperatura. Dacă nu operaţi activ display-ul? Vă indică temperatura reală.

De la micul dejun până la gustarea de la miezul nopţii – există multe ocazii pentru a deschide şi închide din nou frigiderul. Iar cu aparatul dumneavoastră Liebherr acest lucru este foarte distractiv: Datorită SoftSystem se închide uşa frigiderului uşor amortizată şi sigur, precum şi plăcut de uşor şi silenţios. Totodată rămân stabile sticlele depozitate în uşa interioară – nimic nu se clatină sau...

Căutați un loc unde să depozitați în siguranță un tort de înghețată supraetajat până la petrecerea de vară? Nicio problemă pentru congelatorul dumneavoastră Liebherr: acesta știe că uneori aveți nevoie de mai mult spațiu. Datorită VarioSpace, puteți îndepărta pur și simplu sertarele individuale ale congelatorului - și gata: aveți la dispoziție mai mult spațiu de depozitare!
| Producător | Liebherr |
| Serie | Prime |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 33 db |
| Volum total | 87 l |
| GTIN | 4016803115458 |
| Înălțime | 87,4 - 89 cm |
| Lățime | 56 - 57 cm |
| Adâncime | 55,0 cm |
| Clasă eficiență energetică | C |
| Consum anual de energie | 122 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.