Congelator Incorporabil Liebherr SIFNe 5108 Pure NoFrost
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Congelatorul Incorporabil Liebherr SIFNe 5108 Pure NoFrost este ideal pentru cei care doresc un aparat eficient și modern. Cu un volum de 213 litri și tehnologie NoFrost, acest congelator oferă spațiu generos și performanță de top.

Când deschideţi compartimentul congelatorului, doriţi să vedeţi produse alimentare congelate – dar în niciun caz gheaţă şi condens. NoFrost protejează spaţiul de congelare de îngheţ nedorit, care consumă multă energie şi este uneori costisitoare. NoFrost înseamnă: Gata cu decongelarea laborioasă şi consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, mai mult timp pentru alte lucruri – economis...

Doriţi să fiţi echipat pentru viitorul Smart Home? Aparatul dumneavoastră Liebherr vă sprijină cu plăcere: Îl puteţi postechipa cu un SmartDeviceBox, care vă aduce aparatul dumneavoastră Liebherr pe internet. SmartDeviceBox se poate încorpora în câţiva paşi simpli şi vă deschide deja de astăzi întreaga lume a posibilităţilor digitale.

Cu adevărat emoţionant: Prin display-ul tactil operaţi aparatul dumneavoastră Liebherr simplu şi intuitiv. Pe display sunt dispuse sistematizat vizual toate funcţiile. Cu o uşoară atingere selectaţi de exemplu fără efort funcţiile sau verificaţi temperatura actuală a frigiderului dumneavoastră.

Căutați un loc unde să depozitați în siguranță un tort de înghețată supraetajat până la petrecerea de vară? Nicio problemă pentru congelatorul dumneavoastră Liebherr: acesta știe că uneori aveți nevoie de mai mult spațiu. Datorită VarioSpace, puteți îndepărta pur și simplu sertarele individuale ale congelatorului - și gata: aveți la dispoziție mai mult spațiu de depozitare!

Psssst – ascultaţi cu atenţie: Aparatul dumneavoastră Liebherr este atât de silenţios, că trebuie să vă lungiţi urechile pentru a-l percepe. Ce stă în spatele acestui lucru? Toate componentele de răcire precum compresoarele, supapele, ventilatoarele şi vaporizatoarele sunt optimizate şi adaptate reciproc perfect. Astfel încât să auziţi în bucătăria dumneavoastră numai ce doriţi.
| Producător | Liebherr |
| Serie | Pure |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 33 db |
| Volum total | 213 l |
| GTIN | 4016803115533 |
| Înălțime | 177,2 - 178,8 cm |
| Lățime | 56 - 57 cm |
| Adâncime | 55,0 cm |
| Clasă eficiență energetică | E |
| Consum anual de energie | 237 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.