Congelator Liebherr FNsddi 1624 Plus NoFrost
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Congelatorul Liebherr FNsddi 1624 Plus NoFrost este ideal pentru cei care caută eficiență și design compact. Cu un volum de 92 litri și tehnologie NoFrost, acest congelator sub blat oferă performanțe excelente și economie de energie.

Când deschideți congelatorul, doriți să vedeți alimente congelate, nu gheață. NoFrost protejează spațiul de congelare de gheața nedorită, care consumă multă energie și acest lucru poate fi costisitor. NoFrost înseamnă că ați scăpat de decongelarea obositoare și consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, aveți mai mult timp pentru alte lucruri și economisiți bani.

Atunci când deschideți sertarele din congelatorul Liebherr, vă bucurați nu numai de aspectul alimentelor – ci şi de iluminarea atractivă: Aceste calităţi sunt asigurate de LED-urile puternice, durabile şi ecologice. Iluminarea face o vedere de ansamblu asupra conţinutului mai simplă şi este totodată un element de design unic.

O ușoară atingere cu degetul și activați funcții inteligente precum SuperFrost sau alte funcții ascunse, chiar fără să deschideți ușa congelatorului dumneavoastră. Atât de simplu, dar și eficient energetic; acesta este TouchControl.

Toate congelatoarele cu funcțiile NoFrost și SmartFrost sunt dotate cu sertare și, acolo unde este cazul, cu rafturi din sticlă sub acestea, care pot fi mutate cu ușurință. Așa a fost creat VarioSpace, sistemul practic pentru spațiu suplimentar de depozitare, astfel încât se poate crea rapid spațiu chiar și pentru alimente congelate mai mari.

Nu toate congelatoarele sunt instalate în încăperi încălzite. Unele sunt amplasate în garaje sau magazii reci. Bine că aparatul dumneavoastră Liebherr este perfect reglat pentru un mediu atât de rece, deoarece toate componentele sunt proiectate să funcționeze la temperaturi ambiante de până la -15 °C.
| Producător | Liebherr |
| Serie | Plus |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 37 db |
| Volum total | 92 l |
| GTIN | 4016803094470 |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 60,7 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 148 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.