Congelator Liebherr SUFNc 375i Prime NoFrost
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Congelatorul Liebherr SUFNc 375i Prime NoFrost este ideal pentru instalare sub blat, oferind un volum de 80 litri. Beneficiază de tehnologia NoFrost și de un design modern cu ecran Touch & Swipe.

Când deschideți congelatorul, doriți să vedeți alimente congelate, nu gheață. NoFrost protejează spațiul de congelare de gheața nedorită, care consumă multă energie și acest lucru poate fi costisitor. NoFrost înseamnă că ați scăpat de decongelarea obositoare și consumatoare de timp a compartimentului congelatorului, aveți mai mult timp pentru alte lucruri și economisiți bani.

Aparatul dumneavoastră Liebherr vă va asculta la o atingere: datorită ecranului Touch & Swipe, operați frigiderul dumneavoastră intuitiv și foarte simplu. Selectați simplu funcțiile precum SuperCool pe afișajul color prin atingere și glisare. La fel de ușor puteți regla și temperatura. Ce se întâmplă dacă nu utilizați activ ecranul? În acest caz, va afișa temperatura reală.

Aparatul dumneavoastră Liebherr stă pur și simplu în bucătărie, dar, dacă doriți, poate fi și conectat la internet în orice moment. SmartDeviceBox integrat deschide ușa către toate beneficiile Smart Home. Pur și simplu cuplați la alimentarea electrică, porniți și conectați aparatul dumneavoastră Liebherr la rețea prin Wi-Fi.

Atunci când deschideți sertarele din congelatorul Liebherr, vă bucurați nu numai de aspectul alimentelor – ci şi de iluminarea atractivă: Aceste calităţi sunt asigurate de LED-urile puternice, durabile şi ecologice. Iluminarea face o vedere de ansamblu asupra conţinutului mai simplă şi este totodată un element de design unic.

Toate congelatoarele cu NoFrost și SmartFrost dispun de sertare care pot fi îndepărtate comod. Așa a fost creat VarioSpace, sistemul practic pentru spațiu suplimentar de depozitare, astfel încât se poate crea rapid spațiu chiar și pentru alimente congelate mai mari.

Datorită picioruşelor reglabile în înălţime din faţă, aparatele Liebherr pot fi aliniate optim. Astfel, funcţionalitatea şi aspectul aparatelor sunt garantate.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
| Serie | Prime |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 32 db |
| Volum total | 80 l |
| GTIN | 9005382254912 |
| Înălțime | 85,9 cm |
| Lățime | 59,7 cm |
| Adâncime | 55,6 cm |
| Clasă eficiență energetică | C |
| Consum anual de energie | 121 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.