Frigider Incorporabil Liebherr IRd 3900 Pure
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Frigiderul Incorporabil Liebherr IRd 3900 Pure este ideal pentru cei care doresc un aparat eficient și modern în bucătăria lor. Cu un volum de 136 litri și funcții avansate precum EasyFresh și SmartDeviceBox, acest frigider oferă prospețime și conectivitate.

EasyFresh-Safe garantează prospeţimea pieţei în casa dumneavoastră. Fie că este vorba de fructe neambalate, legume sau fructe: aici se depozitează totul optim. Datorită sigiliului etanş, produsele alimentare ridică umiditatea din Safe. Astfel produsele alimentare rămân proaspete un timp mai lung.

Doriţi să fiţi echipat pentru viitorul Smart Home? Aparatul dumneavoastră Liebherr vă sprijină cu plăcere: Îl puteţi postechipa cu un SmartDeviceBox, care vă aduce aparatul dumneavoastră Liebherr pe internet. SmartDeviceBox se poate încorpora în câţiva paşi simpli şi vă deschide deja de astăzi întreaga lume a posibilităţilor digitale.

Cu adevărat emoţionant: Prin display-ul tactil operaţi aparatul dumneavoastră Liebherr simplu şi intuitiv. Pe display sunt dispuse sistematizat vizual toate funcţiile. Cu o uşoară atingere selectaţi de exemplu fără efort funcţiile sau verificaţi temperatura actuală a frigiderului dumneavoastră.

De această funcţie Liebherr cu siguranţă nu aţi auzit niciodată – simplu, deoarece este atât de silenţios ca niciun alt frigider: Datorită construcţiei cu reducere mare a zgomotelor acesta este aproape „nemaiauzit“ de liniştit. Datorită nivelului ridicat de tăcere, stabileşte noi standarde chiar şi în comparaţie cu cele mai silenţioase frigidere.

Iluminarea plafonului LED iluminează spaţiul interior de sus - pentru o privire de ansamblu bună a produselor dumneavoastră alimentare. Pata luminoasă extra: LED-urile sunt poziţionate înainte de plăcile din sticlă, astfel încât este iluminat bine şi un frigider plin.

Aveţi un vas mare pentru frigider? În acest caz reglaţi simplu înălţimile rafturilor plăcilor din sticlă. Datorită reglării confortabile a înălţimii acest lucru se face rapid şi individual – chiar şi cu produse alimentare depozitate.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
| Serie | Pure |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 28 db |
| Volum total | 136 l |
| GTIN | 4016803113010 |
| Înălțime | 87,2 cm |
| Lățime | 55,9 cm |
| Adâncime | 54,6 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 75 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.