Frigider Incorporabil Liebherr IRDdi 5121 Plus
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Frigiderul Incorporabil Liebherr IRDdi 5121 Plus este ideal pentru cei care doresc un aparat modern și eficient, cu un volum de 286 litri și caracteristici avansate precum EasyFresh și SmartDeviceBox. Perfect pentru o bucătărie elegantă și funcțională.

EasyFresh-Safe garantează prospeţimea pieţei în casa dumneavoastră. Fie că este vorba de fructe neambalate, legume sau fructe: aici se depozitează totul optim. Datorită sigiliului etanş, produsele alimentare ridică umiditatea din Safe. Astfel produsele alimentare rămân proaspete un timp mai lung.

Aparatul dumneavoastră Liebherr se află în bucătărie – dar dacă doriţi, acesta poate intra oricând pe internet: SmartDeviceBox-ul integrat deschide poarta pentru toate avantajele Smart Home. Cuplaţi simplu, porniţi şi conectaţi aparatul dumneavoastră Liebherr prin WLAN cu reţeaua.

Familia dumneavoastră şi oaspeţii petrecerii iubesc băuturile reci? Frecvent nu este suficientă uşa interioară a frigiderului pentru răcirea sticlelor. Aparatul dumneavoastră Liebherr vă ajută cu plăcere: În coşurile pentru sticle este mult spaţiu pentru sticle şi Tetrapaks – sau pentru o întreagă ladă de bere.

Cu adevărat emoţionant: Prin display-ul tactil operaţi aparatul dumneavoastră Liebherr simplu şi intuitiv. Pe display sunt dispuse sistematizat vizual toate funcţiile. Cu o uşoară atingere selectaţi de exemplu fără efort funcţiile sau verificaţi temperatura actuală a frigiderului dumneavoastră.

De la micul dejun până la gustarea de la miezul nopţii – există multe ocazii pentru a deschide şi închide din nou frigiderul. Iar cu aparatul dumneavoastră Liebherr acest lucru este foarte distractiv: Datorită SoftSystem se închide uşa frigiderului uşor amortizată şi sigur, precum şi plăcut de uşor şi silenţios.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
| Serie | Plus |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 34 db |
| Volum total | 286 l |
| GTIN | 4016803116615 |
| Înălțime | 177,2 - 178,8 cm |
| Lățime | 56 - 57 cm |
| Adâncime | 55,0 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 137 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.