Frigider Incorporabil Liebherr URd 3600 Pure
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Frigiderul Incorporabil Liebherr URd 3600 Pure este ideal pentru instalarea sub blat, oferind un volum generos de 127 litri. Cu un design compact și eficiență energetică clasa D, acest frigider este perfect pentru cei care caută funcționalitate și stil în bucătărie.

Cutia pentru fructe și legume oferă o soluție comodă și organizată pentru produsele dumneavoastră proaspete. Cu designul său compact și totuși spațios, oferă un spațiu generos pentru fructe și legume. Designul transparent oferă o vizibilitate facilă și acces rapid, în timp ce suprafața ușor de curățat asigură o întreținere fără efort.

O ușoară atingere cu degetul și setați produsul dumneavoastră Liebherr la 3 °C, 5 °C, 7 °C sau 9 °C cu TouchControl. Atât de simplu și de eficient, deoarece butonul elegant este integrat în interior, creând mai mult spațiu pentru toate alimentele dumneavoastră proaspete.

Iluminatul lateral cu LED luminează interiorul din lateral, asigurând o bună vizualizare a alimentelor. LED-urile sunt poziționate înaintea rafturilor din sticlă, astfel că și un frigider plin este bine luminat.

Rafturile din sticlă separabile GlassLine permit depozitarea ușoară a recipientelor înalte. Glisați jumătatea din față a raftului sub cea din spate pentru a crea spațiu suplimentar.

Cutia universală este locul perfect pentru produse alimentare de mici dimensiuni. Oferă un spațiu generos și este ușor de accesat, fiind ideală pentru organizarea eficientă a frigiderului.

Jumătățile de rafturi pentru uși oferă confort și flexibilitate, permițând ajustarea pe înălțime pentru depozitarea sigură a conservelor și borcanelor mici.
| Producător | Liebherr-Hausgeräte GmbH |
| Serie | Pure |
| Clasă climatică | SN-T |
| Nivel zgomot | 34 db |
| Volum total | 127 l |
| GTIN | 9005382258279 |
| Înălțime | 82 - 88 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 56,0 cm |
| Clasă eficiență energetică | D |
| Consum anual de energie | 74 kWh/a |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.