Hota Semineu Teka TIKAL DSS 785
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Hota semineu Teka TIKAL DSS 785 este ideală pentru bucătăriile moderne, oferind un design elegant și eficiență energetică de clasă A. Cu motor EcoPower și iluminare LED, această hotă asigură o ventilație optimă și un consum redus de energie.

Diferite forme și dimensiuni disponibile, cu modele inovatoare cu finisaje din oțel inoxidabil sau din sticlă în variantele alb / negru, pentru a găsi hota perfectă pe care o căutați.

Hotele Teka sunt dotate cu filtre cu până la 12 straturi de oțel inoxidabil, care pot absorbi până la 98% din grăsime. Filtrele sunt foarte ușor de dezasamblat și ușor de curăţat în mașina de spălat vase.

Hotele Teka au obţinut clasificarea 4A pentru cele 4 puncte care sunt măsurate de reglementarea UE, realizând un echilibru perfect pentru a obține economii substanțiale la factura de energie electrică.

Sistemul de aspiraţie perimetral oferă un nivel crescut de eficiență energetică. Mai silențios, extracție mai rapidă, curățare mai ușoară...

Led-urile sunt un element de iluminare revoluționar, utilizat pentru iluminarea zonei de lucru și a panoului de control. Consum redus de putere , iluminare triplă față de halogen și consum de zece ori mai redus.
| Producător | Teka |
| Serie | TIKAL DSS 785 |
| Clasă climatică | — |
| Nivel zgomot | 54-73 dB |
| Volum total | — |
| GTIN | — |
| Înălțime | 700-1100 mm |
| Lățime | 700 mm |
| Adâncime | 480 mm |
| Clasă eficiență energetică | A |
| Consum anual | 52,4 kWh |
| Putere motor | 280 W |
| Putere totală | 289 W |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.