Parchet Stratificat Frasin Milkshake Grande, Pure Line
26743 lei /m²
PRP: 29714 lei /m²
Ambalaj: 2,77 m²
Preț Cutie: 82308 lei 74078 lei
Preț total pentru:
0 lei
TVA Inclus.
Livrare în 5-6 săptămâni
Ajunge la tine cel târziu pe Miercuri,
10
iunie
2026.
-
Plătește online, în siguranță
Plătește în rate fără dobândă cu cardul tău de cumpărături
0% dobândă prin băncile partenere
Vezi detalii...
Parchet triplu stratificat relizat din trei straturi de lemn şi cinci straturi protectoare de lac. Suprafața perfect finisată nu necesită finisaj suplimentar după montare. Acest produs poate fi şlefuit şi lăcuit de mai multe ori. Lacul de calitate superioară asigură rezistenţă mare la zgârieturi, un aspect rafinat și o durată de viață de cel putin 25 ani.
Barlinek garantează atât calitatea superioară a materiilor prime folosite în producție, cât și izolație termică și acustică excelentă.
| Producător: | Barlinek |
| Finisaj: | Lac Mat (3 Straturi lac UV + 2 Straturi lac acrilic ceramic UV) |
| Dimensiune placă: | 2200 x 180 x 14 mm |
| Format placă: | 1-Strip, Placă cu o lamelă |
| Esenţă: | Frasin |
| Încălzire in pardoseală: | Da |
| Sistem îmbinare: | Barlock / 5Gc |
| Periere: | Nu |
| Bizot: | Da |
| Selecţie: | Număr mic de noduri |
| Strat nobil: |
2,5mm |
| Duritate suprafaţă: | 40MPa |
| Construcţie: | Parchet Triplustratificat (2.5mm+ 9.5mm + 2mm) |
| Ambalaj: | 2,77mp / Pachet |
| Greutate: | 23.8kg / Pachet |
| Cod Produs: | 1WG000664 |
| Garanţie: | 25 Ani |
Caracteristici ale suprafeței:
| Noduri Sănătoase: | Da, până la 35mm în diametru |
| Noduri Chituite Parțial: | Da, până la 25mm în diametru |
| Noduri Chituite Complet: | Da, până la 25mm în diametru |
| Aranjarea fibrei: | Variantă |
| Alburn: | Nu se accepta |
| Crăpături chituite: | Până la 5mm lățime, 200mm lungime |
| Disponibilitate: 5-6 Săptămâni |
S-ar putea să iți placă și:
Mai multe produse de la Barlinek
Vizualizate recent