Parchet Stratificat Stejar Madeira Grande, Barlinek Pure Vintage
26000 lei /m²
PRP: 29069 lei /m²
Ambalaj: 2,77 m²
Preț Cutie: 80521 lei 72020 lei
Preț total pentru:
0 lei
TVA Inclus.
Livrare în 5-6 săptămâni
Ajunge la tine cel târziu pe Joi,
02
iulie
2026.
-
Plătește online, în siguranță
Plătește în rate fără dobândă cu cardul tău de cumpărături
0% dobândă prin băncile partenere
Vezi detalii...
Parchet triplu stratificat relizat din trei straturi de lemn şi cinci straturi protectoare de lac. Suprafața perfect finisată nu necesită finisaj suplimentar după montare. Acest produs poate fi şlefuit şi lăcuit de mai multe ori. Lacul de calitate superioară asigură rezistenţă mare la zgârieturi, un aspect rafinat și o durată de viață de cel putin 25 ani.
Barlinek garantează atât calitatea superioară a materiilor prime folosite în producție, cât și izolație termică și acustică excelentă.
![]()
| Producător: | Barlinek |
| Finisaj: | Lac Mat (3 Straturi lac UV + 2 Straturi lac acrilic ceramic UV) |
| Dimensiune placă: | 2200 x 180 x 14 mm |
| Format placă: | 1-Strip, Placă cu o lamelă |
| Esenţă: | Stejar |
| Încălzire in pardoseală: | Da |
| Sistem îmbinare: | Barlock / 5Gc |
| Periere: | Da |
| Bizot: | Da |
| Selecţie: | Număr mare de noduri |
| Strat nobil: |
2.5mm |
| Duritate suprafaţă: | 37MPa |
| Construcţie: | Parchet Triplustratificat (2.5mm+ 9.5mm + 2mm) |
| Ambalaj: | 2,77mp / Pachet |
| Greutate: | 25kg / Pachet |
| Cod Produs: | 1WG000811 |
| Garanţie: | 25 Ani |
Caracteristici ale suprafeței:
| Noduri Sănătoase: | Da, se acceptă |
| Noduri Chituite Parțial: | Da, crăpături până la 45x100mm, noduri până la 85mm în diametru |
| Noduri Chituite Complet: | Da, până la 40mm în diametru |
| Aranjarea fibrei: | Variată |
| Alburn: | Da, se acceptă |
| Crăpături chituite: | Până la 8mm lățime, 600mm lungime |
| Disponibilitate: 4-6 Săptămâni |
S-ar putea să iți placă și:
Mai multe produse de la Barlinek
Vizualizate recent