Plita Mixta Teka JZC 95314 ABC BK
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Plita mixtă Teka JZC 95314 ABC BK combină tehnologia gazului cu cea a inducției, oferind flexibilitate maximă în bucătărie. Ideală pentru cei care doresc versatilitate și performanță superioară în prepararea mâncărurilor.

Înăbuşire, păstrarea temperaturii preparatelor și topire sunt doar câteva dintre funcțiile directe care îți permit să gătești cu precizie și să menții preparatele calde până la servire.

Bucură-te de flexibilitatea totală oferită de plitele Twin, care combină viteza inducției cu modul tradițional de gătit pe gaz, permițându-ți să folosești orice tip de vas.

Controlează independent fiecare zonă a plitei cu MultiSlider, oferind un nivel ridicat de precizie pentru prepararea rețetelor tale preferate.

Grătarele din fontă permit glisarea ușoară a vaselor între arzătoare, oferindu-ți independență totală în bucătărie.

Tehnologia de aprindere electrică integrată în buton elimină necesitatea unei brichete, oferind un design inteligent și ușurință în utilizare.
| Producător | Teka |
| Serie | JZC 95314 ABC BK |
| Clasă climatică | — |
| Nivel zgomot | — |
| Volum total | — |
| GTIN | — |
| Înălțime | 98 mm |
| Lățime | 900 mm |
| Adâncime | 510 mm |
| Clasă eficiență energetică | — |
| Consum anual | — |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.