Scaun Birou Rotativ Tapițat Textil Bej, Averik Brick Bizzotto
-
Livrare prin curier
-
Plătește online, în siguranță
Folosește codul EXTRA5 pentru 5% reducere la mobilier și corpuri de iluminat!
Scaunul birou rotativ Averik Brick de la Bizzotto este o piesă de mobilier modernă și elegantă, ideală pentru interioare stilate. Cu un design contemporan, scaunul este tapițat în material textil de tip bouclé, oferind un aspect sofisticat și confortabil. Culoarea bej a tapițeriei se îmbină armonios cu baza din oțel vopsită în pulbere epoxidică, asigurând o stabilitate și durabilitate remarcabile. Funcția de rotire la 360° cu revenire automată adaugă un plus de funcționalitate, fiind perfect pentru birouri sau zone de lucru. Scaunul este ușor de asamblat, având picioare care necesită montaj.
| Brand | Bizzotto |
| Colecție | Averik |
| Material | Textil |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Utilizare | Interior |
| Adâncime | 60 cm |
| Lățime | 62 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Înălțime șezut | 48 cm |
| Înălțime brațe | 62 cm |
Abonează-te şi primeşte ultimele noutăţi, oferte speciale sau produse gratuite.